Четверг, 27.01.2022, 17:27
Стахановский учебный комплекс
ЛНУ имени Тараса Шевченко
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Форма входа
Наш опрос
Зачем вы учитесь в СПК
Всего ответов: 14
Статистика
Луганский Портал Топ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Студенческое самоуправление

Студентське самоврядування 

Профком студентів

З початку існування навчального закладу, поряд з профспілковим комітетом працівників та співробітників діє та працює організація, яка об'єднує всіх студентів цього закладу – це профспілковий комітет студентів. Він є керівним органом Стахановського комплексу, організаційною ланкою Луганської обласної організації профспілки працівників освіти і науки і входить до складу Всеукраїнської профспілки працівників освіти і науки України. 

Останні 5 років цей комітет очолює викладач з предмету “Хорове диригування” Замерець Олена Володимирівна. До складу профспілкового комітету студентів входять: заступник голови та секретар – Чиркова А.С., студентка музичного відділення; казначей – Авраменко З.В., студентка шкілного відділення.
Профком студентів Стахановського навчального комплексу діє на підставі Статуту профспілки працівників освіти і науки України. Основною метою нашої діяльності є забезпечення захисту прав та інтересів студентів, сприяння задоволенню їх потреб в галузі оздоровлення, відпочинку, реалізації творчого потенціалу.
За підтримкою профспілкового комітету студентів в комплексі проводяться культурно-виховні заходи:
-організація дозвілля студентів (походи у кіно, турпоходи);
-конкурси художньої самодіяльності (“Заяви про себе”, “Ало, ми шукаємо таланти”);
-спортивні змагання (“Сніговик”, “Козацькі розваги”, “Конкурс з аеробіки”);
-організація свят (“День студента”, “Новорічний капусник”, “Останній дзвоник”). 


Проведення цих заходів та нагород переможців пам'ятними призами здійснюється за рахунок коштів, що надходять від членських профвнесків. 

Малозабезпечені студенти, студенти-сироти, а також ті, що опинились у скрутному матеріальному становищі за будь-яких обставин, мають можливість отримати матеріальну допомогу.
Студентам, які відряджені до інших міст для участі в науково-практичних конференціях, семінарах, дискусіях сплачується проїзд і добові. 

Члени профспілки, які беруть активну участь в діяльності профспілкової організації, відмінники навчання, переможці міських та обласних олімпіад нагороджуються профспілковими відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями. 

Студентська рада комплексу

У Стахановському навчальному комплексі активно діє орган студентського самоврядування – студентська рада. Очолює студентську раду комплексу студентка 3 курсу Руденко Аліна (спеціальність “Початкове навчання” з додатковою кваліфікацією – „Керівник дитячого хореографічного колективу”).
Головна функція студентського самоврядування – забезпечення виконання студентами своїх обов'язків і захист їх прав. 

В своїй діяльності студентська рада керується чинним законодавством, рішенням Міністерства освіти і науки України, Положенням про Стахановський педагогічний коледж та Стахановський факультет та Положенням про студентську раду. 

Головними завданнями студентської ради є:
-захист правових, соціально-економічних та інших інтересів студентів;
-сприяння задоволенню соціально-побутових питань студентів;
-реалізація творчого потенціалу студентства;
-залучення фінансових коштів для забезпечення виконання даних завдань;
-координація діяльності та інформаційне забезпечення ланок студентського самоврядування;
-пропаганда здорового способу життя, профілактика правопорушень серед студентів: вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління.

Стахановский учебный комплекс © 2022
Поиск
Календарь
«  Январь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
Календарь
Информер праздники сегодня
Погода
Курсы валют